Důležité:    DF MoNaKo - diskuze    Chat    Členové    Kalendář akcí    Galerie    Partnerské weby

   Můžete se registrovat!    Ukažte obrázky svých modelů!    Jak napsat článek?    Napište nám   

Kategorie článků
Vyhledávání
Model Club MoNaKo
MC MoNaKo

Otevřené sdružení lodních modelářů nejen z celé ČR...
Modelářský klub MoNaKo


Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Chat - popovídejte si

Přehledy
Stálé odkazy
RSS

Pokud chcete odebírat naše články přes RSS, do své čtečky RSS kanálů zadejte tuto adresu. Též můžete použít odebírání nových tématpříspěvků z DF.

Vše naráz přímo na plochu svého PC získáte s miniaplikací MoNaKo-Mini:

MoNaKo-Mini

Čtenářské galerie
Lulonga
model kolesového parrníku 1:32
na vodě v létě 2015
zobrazení: 687
známka: 0
Zajímavý odkaz
Thingiverse.com

Všem, kteří si pořídili 3D tiskárnu, by se mohla hodit tato stránka, na které naleznou řadu připravených věcí k tisku (a to i z oblasti lodních modelů).

Historie zajímavých odkazů

Partneři

MoNaKo - ikona

Pokud přidáte ikonu MoNaKa na svůj web, na oplátku přidáme odkaz na Vaše stránky mezi naše partnery.

Správa webu a DF

O tyto stránky se stará: MoNaKo Web Team

Návštěvnost
Mapa přístupů
Licence

Licence Creative Commons

Novinky
10.12.2019: Modelář roku 2019

Až do 31. ledna 2020 můžete zasílat své návrhy na Modeláře roku 2019, a to na e-mail info@bzuk.cz. Dosavadní laueráty, jakož i další pokyny najdete na stránce pořadatele: www.bzuk.eu.


17.10.2019:

120 tisíc návštěv dneškem zaznamenal náš sesterský web KLoM.cz, na kterém provozujeme hlavně kalendář akcí lodních modelářů. Pro rok 2020 se začíná pozvolna plnit. Pokud něco pořádáte, podělte se s námi o vybraný termín.

 

 Archiv novinek


Reportáže 2008

Ďáblové z Kolešovic na akci v Chmelištné

V sobotu 12.7. 2008 v rámci hasičské soutěže „Memoriál Jiřího Uvíry“ a odpoledního doprovodného programu pořádané místním sborem dobrovolných hasičů vystoupila známá „skupina historie vojenského a policejního letectva Kolešovice“ (dříve SHVPL Rakovník - www.shvpl.info). Skupina předvedla svůj komponovaný program „Armádní křídla“ včetně hudebního doprovodu a útoku na pozemní cíl (fakt proti létajícím letadlům pálili zábavní pyrotechnikou).

Dopolení program byla soutěž v hasičském sportu (mimochodem, my jsme skončili bramborvý). Odpoledne, v ne příliž pěkném počasí, proběhl bohatý program včetně kovbojských her, ukázek rakovnických ostrostřelců, psovodů .. atd. Kluci z SHVPL se rozhodně neztratili a pro mě osobně se stali ozdobou odpoledne. Neměli to jednoduché, poprchávalo, foukal dost vítr a dalo dost práce uklidit a připravit dráhu mezi polem a divákama. Vedoucí skupiny René Černý měl plnou hlavu starostí (ty auta prosím přesuňte, mikrofon je kde, kluci kdyby něco tak to rači pošlete do toho pole ...).

Rozepisovat se o technice kluků nebudu, je dostatečně známá a ještě se přiznám, že na papír na kterej jsem si vše napsal, tak tem jsem ztratil. Snad bude stačit těch pár fotek a nebo se vypravme na další jejich akci.

A jak to dopadlo? Ano, kovboj s lasem má potlesk, ale kdyby jste viděli ty děti a tatínky co mají v očích když se kolem nich v nádherném nízkém průletu žene obluda s oterem který má výkon jak jejich křovinořez. Všechny přistání mimo jedné hvězdy byli za jedna s dojezdem k noze. Potlesku až hamba a myslím, že odcházelo několik nahlodaných co to budou chtít též zkusit a to je dobře. Kluci dík

Obrázková galerie
Obrázková galerie

jaroj Na začátek článku

Autor: Jaroslav Mallat (Jaroj) | Vydáno dne 16. 07. 2008 | 8267 přečtení
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář
Informační e-mailVytisknout článek
Pridat.euReportáže -> Reportáže 2008 -> Ďáblové z Kolešovic na akci v Chmelištné
Old MoNaKo - články z roku 2006 a starší